Subiect: Dieta de 8 ore
View Single Post
  #243 (permalink)  
Vechi 11 sep 2013, 10:44:05
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Dieta de 8 ore

Buna fetelor!
m-am intors si eu din concediu si ma tot gindesc sa ma apuc de dieta voastra. mi-am propus sa fiu cuminte saptamana asta, sa maninc rational si apoi sa ma cintaresc...sigur am pus ceva pe mine in concediu. insa am facut o foarte mare indigestie, cu voma, diaree...etc, deci nu prea stiu ce o sa maninc, fructe si legume nu am curajul.
Rozica, am ceva intreabri la tine, daca se poate. am vazut ca si tu bei cafeaua cu lapte, oare e o greseala foarte mare? de la inceputul regimului procedezi asa sau doar acum de citeva zile? se vad urmari negative? nu mai dai jos asa rapid? intreb pt ca si pt mine cafeaua e obligatoriu cu lapte si e la prima ora cind deschid ochii, altfel nu ii pot deschide...acum m-am prins de ce mi-s asa lipiti azi..nu am baut din cauza de rau. si as mai avea o intrebare, am vazut ca ai spus in repetate rinduri ca nu maninci paine, mamaliga...e foarte bine, felicitari, dar in aceasta dieta sunt cumva interzisse? ca eu din cite am citi nu am observat asa ceva. sincera sa fiu, mie imi place painea, nu exagerez, dar 2 felii de paine prajita graham sau neagra cam maninc pe zi...cind nu sunt la regim, desi cam tot timpul sunt
Astept cu interes raspunsul tau, o zi frumoasa tuturor!!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui frumoasa:
rozica1965 (11 sep 2013)