View Single Post
  #2478 (permalink)  
Vechi 07 feb 2011, 10:47:52
lucretia184's Avatar
lucretia184 lucretia184 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

helou, helou, Gasca WW,

sper ca si la voi a rasarit frumos soarele ca aici. Si chiar s-a mai incalzit.

Manix, felicitari, faci ce faci si tot dai jos, ia mai scrie-ne si noua ce papi tu acolo bun de slabesti...

De rawasi, nu mai stim nimic .

Alinaaaaaaa, s-a cam retras si ea...

Cine mai era??? Acum nu-mi aduc aminte.

Dar a venit Mary, o primim cu caldura si ne bucuram pentru sfaturile ei. Ma cam bate gandul sa-i urmez exemplu si pe toamna sa am si eu cat are ea acum... mi-e frica putin de vacanta de vara, merg in RO o luna jumate (sper) si acolo cu familia la masa sunt ceva tentatii, dar voi intra la voi, imi duc laptopul cu mine desi la mama in orasel cum ea nu are net... mai vad eu, poate merg sa-mi beau o cafeluta pe undeva unde gasesc net. Sunt foarte entuziasmata de vacanta asta... Plecam a 2 saptamana din iulie, tati sta cu noi 2 saptamani, se intoarce in belgia si revine dupa 2 saptamani si vom mai sta impreuna 2 saptamani asta daca primeste concediul de la munca, nu poate luat mai mult de doua saptamani odata . V-am ametit "cu 2 saptamani" .

Vreau ca la inceputul lunii iulie sa-mi iau ceva tzoale ca iar e reducere si poate gasesc ceva frumos si sa-mi stea bine la 70 kg !

Fetelor tre sa reusim, strangem acum din dinti dar la vara o sa ne bucuram!

Se poate, da?

Lasati dulciurile (Silvy, Itssy, si moa) ca astea nu ne lasa sa slabim!

Succes tuturor!

Bursu si Lia sunt cumintele, mitzy si ea cred...
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat