Subiect: Jurnal Kartika
View Single Post
  #248 (permalink)  
Vechi 18 dec 2012, 21:00:56
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kartika

Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Jurnal drag!
Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Azi am fost tare cuminte...pe la 6.30 am plecat la biserica,apoi la cumparaturi si mai apoi am inventariat toate firmele de curierat rapid care fac expeditii internationale...
Asa ne trebuie!...a venit musafiru` cu 9,n o u a geamantane maaaari,a plecat(bine ca a plecat!) cu trei...ieri a sunat sa-i trimitem restul...of,of..am vorbit pe la curieri,preturi de la explozive,la si mai si...sunt 6 bagaje de cca 100kg...cum Doamne iarta-ma poate sa-mi ceara pe transport,37 milioane vechi...de aici pana in italia...la inceput am crezut ca nu inteleg bine...si-am intrebat si iar am intrebat...altii mi-au spus azi cam 12 milioane bani vechi...
ce a putut sa aiba in 9 geamantane ?! nu ati incercat la o firma care transporta si persoane si bagaje?
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat