View Single Post
  #2492 (permalink)  
Vechi 06 nov 2012, 16:31:56
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul

Buna Fulgulet.Ce fructe vrei sa iei ,stii ca nu prea ai vie nu ,ai grija de care mananci ,spor la cumparaturi ,eu merg maine ca sincer nu prea mai e nici la mine si fac mancare dein ce?Voi face salata de boeuf si mai caut pe net ceva ca sincer sunt in pana de ideichiar nu stiu
Iubita mea as vrea niste struguri de tara ,eu le sug zeama si scuip cojile si samburii ,si pere coapte bine ,sau sa-mi iau mere golden si le coc in cuptor ,sincer nici eu nu mai stiu ce sa fac,dar maine sigur fac mancare de bame ,am gasit in congelator 2 pungi mari,acum cateva luni am luat si le-am oparit si am in congelator ,dar nu papa al meu ,dar pap eu cu mamii ,e greu cand tii regim cu papa ,al meu nu are voie multe legume si ma tot invart intre acelasi mancaruri ,ciuperci nu-i place sinu are voie ,varza si mazare nu prea ca au celuloza ....si multe altele salate daca-i fac vrea cu maioneza si nu are voie , se enerveaza si zice mai bine nu mai mananc ,ne descurcam noi ,pup dulce ingerasii tai si pe tine ,dar pentru febletea mea mai dai un pup mare ,numai pot de dragul lui ,fug la epilat .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat