Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #2497 (permalink)  
Vechi 20 iun 2012, 19:24:19
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Scumpa eu vreau sa trec peste toate zambind,am vazut la tv o doamna care nu stiu din ce cauza nu mai putea sa isi miste mainile ,picioarele,degetele si nu mai stiu ce ,iar de trei ani sta prin spitale si spera sa mearga intr-o zi,iar noi ne cramponam de asta?nu merita ,eu mai zis ca viata e f grea ,f firava si imprevizibilatraieste fiecare moment la maxim,ai 26 de ani la 31 ce o sa fie?iti spun eu, alte probleme mult mai mari si mai grele ,carora tre sa le tii piept ,of tu Ralucel nu stiu exact ce ai pâtit dar incearca sa iti drenezi momente frumoase indiferent de felul in care arati,bucurate ca esti sanatoasa si poti lupta cu toate............tu poti sa faci enorm de multe pt tine.........dc nu iti convine ceva tipa,plangi,urla dc simti ,sparge ceva ,descarcate ,alunga "durerea" care o simti si nu sta suparata............ma duc sa fac clatitele cu spanac la cuptor ,te pupik si o dseara minunata
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]