View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 11 ian 2015, 20:54:44
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Helau, slabute!

Ca tot ma laudam singura pe aici, in we n am fost tot asa cuminte. Am inceput de vineri, camd m am intalnit cu o prietena si am baut o ciocolata calda d aia groasa si yummy pe post de pranz si... am continuat. Dupa ce m am intors acasa am zis ca dorm putin si apoi merg la sala. N a iesit asa ca nici n am dormit, nici la sala n am fost. Pana la urma am iesit intr un pub cu boardgames si am mai ajuns acasa sambata la pranz Deci am combinat oboseala, sarit peste mese si ceva alcool, asa ca sambata am reusit sa ingurgitez niste fast food-mult si ciocolata. De dimineata m am urcat pe cantar, m am ingrozit, dar nu m am oprit aici. Initial, mi am facut o omleta cu o coffee fara zahar, dar apoi a venit pachetelul de acasa cu cornulete cu gem si dai! Am mai adaugat si niste bomboane de ciocolata ramase de ieri si am si azi o frumusete de meniu.

Pe scurt, am reusit sa stric munca de o sapt jum in 2 zile jum. Nu mi placea ca dadeam jos cate 100 g/zi, acum le am pus pe toate la loc. Sper ca dupa ma mai dezumflu, sa mai ramana un pic din ce muncisem

Morala povestii: cand incep cu ceva mic se cam duce totul la vale, asa ca mai bine nu incep deloc.

Ar fi o idee buna sa mai renunt si la alcool o vreme ca afecteaza creierasul destul de tare si nu mai sunt cuminte
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga

Acest membru apreciaza mesajul lui mad24:
rozica1965 (12 ian 2015)