View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 11:50:40
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Vreau să pot sta din nou picior peste picior! :) Jurnal de pufoasă.

Citat:
Anterior postat de Poofy Girl Vezi mesajul
Săru'mâna Nico... dar ce să fac?
Uite, cum m-am îngrăşat în 4 ani nu pot slăbi în 4 zile...
Cum am iubit în 4 ani nu pot uita în 4 zile...
Chiar zilele trecute scriam pe undeva pe aici că sunt fericită cu iubitul meu. Oare asta să fi atras piaza rea?
S-a întâmplat ceva, au răsuflat nişte lucruri pe care le-am spus eu altcuiva despre el într-un moment în care eram certaţi, eu am şi uitat de faza asta... lucruri care s-au întors înapoi la el foarte înflorite. Nu ştiu cine i-a spus, o terţă persoană, nici măcar nu o cunosc eu. Ca să vezi cum circulă bârfa...Astfel încât m-a sunat şi mi-a spus că nu mai are nicio urmă de încredere în mine şi că nu mai putem continua aşa. Sună total haotic, ştiu, poate când o să mă adun şi o să am un deznodământ clar în faţa ochilor o să-mi fac timp să scriu... deşi nu ştiu dacă ar avea cineva răbdare să citească.
Momentan sunt la pământ. La pământ cu nervii, la pământ cu judecata, nici nu realizez ce scriu, îmi pierd minţile şi mor de durere...îl iubeam..îl iubesc mai mult decât pe mine şi aş da orice să-mi fi ţinut gura închisă când a trebuit dar acum e prea târziu şi nu mai pot face nimic să repar asta... mă doare şi că a dat întâi crezare vorbelor acelei persoane înainte să-mi acorde mie prezumţia de nevinovăţie dar ce pot să mai fac acum...îmi pare rău...îmi pare aşa rău...
of ,iubita ,imi pare rau ca treci prin aceste momente !!!!
poate dupa ce se ''linistesc apele'' ve-ti vorbi fata in fata si lucrurile se vor rezolva,trebuie sa te lase sa ii spui si varianta ta !!!
ma rog la DUMNEZEU sa te ajute sa rezolvi problema!!!

nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]