View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 07 ian 2011, 12:10:42
khattiy's Avatar
khattiy khattiy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Orice este eficient
Date: 173cm, 68kg
Mesaje: 134
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui NorthernStar

Citat:
Anterior postat de NorthernStar Vezi mesajul


ajutor ! stie cineva un meniu bun si acceptabil {si la pret dar si care sa =functioneze= } ? pot sa =imprumut= vreunul de al vostru??
ce sugestii imi dati?

ma simt singura in ultimele zile pe aici
parca ma lasa si ambitia parca ! dar nu
as avea nevoie de sustinere { a mai multor persoane // 20 si ceva de kilograme nu pot fi sustinute doar de una singura }

daca e tot jurnal o sa va povestesc cate ceva

la liceu la mine deja se fac caracterizarile
uite !! aia e frumoasa // are un corp frumos // ce desteapta e !
eu am ramas cu eticheta mea de grasa { defapt grasa si frumoasa // nu ma laud dar am simtit ca trebuie sa mai imi ridic moralul }
de cand m-am ingrasat sa va zic ce lucruri rele mi s-au intamplat { doar de la singurul fapt ca m-am ingrasat !! }
inca de la scoala pana la liceu am refuzat sa ma duc la tabla sa rezolv exercitii si altele !! nici nu stiti cat mi-au afectat kilogramele astea in plus notele mele la scoala
am zis =mai bine raman in banca mea {in aproape penultima banca} sa numai rada nimeni de mine // mai bine tac // numai ies la tabla niciodata! de ce? sa se holbeze toti baietii si fetele la cat de babana sunt ?=
si uite asa abia am intrat la liceu

sa ma dati exemplu copiilor vostrii daca fac excese si nu numai
Inteleg prin ce treci am trecut si eu prin asta , si eu mai trebuie sa dau jos 8 kg si ma chinui mult.
Alimentatia noastra trebuie sa fie bazata pe alimente sanatoase , sport si fara stres , ne consuma practic eu stiu prin ce treci pentru ca mi se intampla zilnic , eu daca vrei pot sa te ajut cu mare placere am slabit niste kg dar de la un timp m-am prostit rau de tot , mai ales in vacanta de Craciun ca m-am uitat la fashion tv
Dar daca vrei putem slabi impreuna ... eu am avut 100 de kg si am slabit 32 . Am observat ca stai in bucuresti ... stiu si eu si eu tot in bucuresti stau si suntem cam pe la aceiasi varsta poate ne imprietenim
khattiy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2358 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1841 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]