Subiect: Jurnal AnaRalu29
View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 06:16:51
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Buna Ana am dat si eu de jurnalul tau . Vroiam sa'ti spun ca imi place foarte mult ritmul in care slabesti .. in 2-3 luni ai slabit 9 kg e super ! .. sunt umpic invidioasa pe tine , ca eu sunt pe aici de mai mult timp decat tine si uite ca nu reusesc sa ma detasez si sa slabesc .. . Nu stiu cum reusesti .

Oricum .. sport la slabit in continuare , sa'ti duci echipa pe culmi inalte .
Buna Itssy drag,,iti multumesc ca mi ai scris in jurnal..
Initial am slabit 10 kg aproximativ in 2 luni de pe 26 noiembrie pe 2 februarie....sunt fericita ca te bucuri pentru mine.
Eu cred c am slabit atat si pentru am de unde slabii si pentru ca nu am fost grasa de mica ci de 2 ani m am ingrasat adica m am delasat.
Am incercat sa slabesc cu diete cu sport si am reusit ,asta inainte sa apar aici dar apoi am crezut pe cineva si rau am facut cand mi a spus ca pot manca orice numai sa iau nu stiu ce medicamente de slabit.
Atunci,cred,am dat organismul peste cap si "mi am permis" si m am invatat sa mananc prost.
Multumesc de urari si tie iti urez accelasi lucru pentru echipa ta!!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui anaralu29:
nicules (24 nov 2012)