Subiect: Jurnal Lavi
View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 03 ian 2012, 15:42:04
Lavinia218's Avatar
Lavinia218 Lavinia218 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 15 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: personalizata
Date: 168cm, 89kg
Mesaje: 60
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cu coada intre picioare

Mersi frumos pentru sfaturi.
Nu am mancat prea mult pentru ca nu am avut pofta de mancare, sunt genul care nu pot sa mananc daca nu imi este foame, iar cand imi este foame nu mai poti sa ma opresti din mancat

Azi am papat asa dimineata (insemnand la mine ora 12 ) lapte cu cereale musli , si acum la 3 :30 2 feliute de cascaval taiate foarte subtiri cu 2 cubulete de branza topita dietetica si 5 maslinute verzi, urmeaza sa mai pap un fruct ceva iar la cina imi voi face din nou piept de pui la gratar cu amestesc mexican. voi lua cina undeva pe la ora 20 , insa banuiesc ca nu este f grav avand in vedere ca ma culc la ora 6 dimineata datorita serviciului.
__________________
Daca ele au putut putem si noi! Daca ea nu poate o vom ajuta sa poata! Daca noi nu putem ele ne vor ajuta sa putem!
Lavinia218, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1945 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1428 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 654 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]