Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #2514 (permalink)  
Vechi 07 sep 2013, 12:53:22
alinutzik's Avatar
alinutzik alinutzik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul


Hello
Fix asa e, sunt foarte intense, chiar si pentru 25 minute. Si ma bucur ca e mai lung, ca asa o sa pot sa il repet linistita, fara sa ma obisnuiec cu aceleasi exercitii prea mult timp Tu ce sport mai faci in afara de T25? Cum te pregatesti pentru scoala?
Vad ca tickerul merge in jos; bravo, draga mea
Scumpo eu m-am lenevit de tot, asa ca saptamana asta nu am facut deloc T25, dar sa mai fac si pe langa..
Cred ca dupa ce imi vin noile incaltari de sport, ma bag la sala.. sau revin la T25 cand incepe si scoala, ca acum in timpul vacantei am programul dat peste cap si cu masa si cu sportul.. Nu prea mai imi arde sa fac sport singura, acasa. La sala e cu totul altceva, mai multa lume, mai multa distractie, mai multa motivatie.
Pentru scoala nu ma pregatesc in niciun fel. Poate voi mai recapitula cate ceva, POATE.. O sa am timp tot anul sa invat, vreau sa ma ma bucur de ultimele zile de vacanta
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui alinutzik:
Adina14 (08 sep 2013)