View Single Post
  #2516 (permalink)  
Vechi 01 oct 2012, 16:07:07
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Buna ziua dragele mele!
Va scriu pe fuga ca sunt in birou cu colegii si nu pot sta mult

I'm in Belgia babies! Am noroc ca e inca soare, dar e cam frig, 13 grade
In rest e ok, camera de hotel e f faina, colegii sunt de treaba.
Weekend-ul ce a trecut nu am tinut cont de dieta.. Sambata am fost mai mult pe drumuri, am fist ca cumparaturi, duminica mi-a terminat bagajele, m-am vopsit etc etc..
Vineri am bagat inghetata si pizza, ieri un snikers pe avion si juma de sanwich, iar aseara cand am ajuns, adica pe la 10 jumate, am mancat la un restaurant chinezesc pui cu caju si orez si o berica

Saptamana am inceput-o bine.. Un iaurt dietetic cu un pumn de musli cu stafide si alune, 5 boabe de strugure si o cafea si f putin lapte condensat.
E aproape pranzul si trebuie sa ies la un magazin pe aici prin imprejurimi, unde au mancare gatita si sandwich-uri. Mancare gatita nu cred ca gasesc ceva mai dietetic, ptr ca ei fac multa mancare pe baza de sosuri si garnituri de cartofi. Probabil o sa iau un sandwich cu paine integrala si ceva sunca slaba.

Va pupez maxim dragelor! Imediat cum fac ceva [poze promit sa le pun!
Ufff Claudici si am vrut sa iti trimit macar un mesaj duminica... dar am fost luata cu treaba, nu stiu ce tot am facut...
Ma bucur ca ai ajuns cu bine, totul e ok si te-ai instalat.
Asteptam atunci pozici calde si spor la munca
Pupici!
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]