Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #2557 (permalink)  
Vechi 25 iun 2012, 18:05:00
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Am facut eco la urgente in 2010 iar cei de acolo au crezut ca sunt nebuna pt ca nu iese nimic iar ortopedul a descoperit ca am o mica malformatie la imbinarea oaselor genunchiului acolo la V,complicat pt mine si in traducere diacnosticul a fost "o boala a femeilor tinere"...........am avut de facut 8 sedinte de fizioterapie dar in timpul ala Sofia era prea micuta si statea acasa cu mine si uite asa nu am apucat sa le fac........mama care doftoriceste de luxati a crezut ca am cazut si ma repara ea ,dar de unde a zis clar ca tre un dr mai priceput decat ea si sa caut unul de urgentadoar ca m-a lasat durerea si eu am uitat sa-l caut iar ieri ma dureau amandoi tre sa fac ceva dar poate in toamna ca peste o sapt intra fetele in vacanta si sunt legata de ele..........draguta mea fug sa le imbrac ,am zi grea azio petrec cu maria si clasa ei ,sa te tii urlete si tipete si copii nazdravani ,dupa 4 h o sa am capul cat Casa Poporului..........o zi frumoasa
Ceau Niculici
Deci asa cu problema ta... pai acum Sofia e mare, acum ai putea merge de indata ce li se termina lor vacanta, nu? Sa nu mai amani ca nu ai de ce, sa vezi ce bine ai sa te simti mai apoi.

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
weekend minunat
A fost unul bun, multu
La tine oare cum a trecut?


Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Ralucel gandacel felicitarile mele ,sapt viitoare sigur vor fi 67,o zi faina

Ce ma bucur, multu, da... in sfarsit, mai am jumatate de kilogram si ajung iar de unde am plecat macar...
Sa dea Dumnezeu, si eu asa sper... uff... ce bine ar fi.
Aici ploua In sfarsit s-a mai racorit... ca a fost o caldura...
Te pup scumpa
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]