View Single Post
  #2562 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 08:37:50
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Simi....imi pare rau pentru sora ta si pentru bebe Dar ce s-a intamplat? Cu ajutorul lui Dumnezeu totul e posibil!
Te pup si iti urez o zi frumoasa!

Cat despre licenta.....inspiratia te va lovi fix in ultima luna, cand vei fi presata de timp.EU zic sa nu iti faci probleme
Ei incercau de mai multa vreme pentru un bebe si cand s-a intamplat in sfarsit minunea, sora-mea a racit foarte tare. A luat si antibiotice, si la 2 saptamani dupa a aflat ca era gravida. Si raceala in primele si ultimele 2 luni de sarcina face ravagii, din cate am inteles, ca sa nu mai zic de antibiotice. Realmente nu avea de unde sa stie, si sora-mea e bolnavicioasa, cand e racita cade la pat.
A fost la un medic care i-a zis ca e posibil sa piarda sarcina, dar sa mai astepte cateva zile, si deodata, alaltaieri i s-a facut rau, a avut si sangerari si...cu asta basta.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]