View Single Post
  #2577 (permalink)  
Vechi 11 oct 2010, 17:39:15
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de tabbycat Vezi mesajul
Salut sunt noua pe aici...dar ma bucur ca v-am gasit!
Eu am 57 de kilograme, 168 de cm si vreau sa ajung la 50 de kg. Nu am o data limita, dar cu cat mai repede, cu atat mai bine! Momentan tin dieta daneza, dar pot sa sun ca de mai mult de jumatate de an sunt intr-o dieta continua...o dieta personalizata. Dupa ce termin dieta daneza o sa continui dieta personalizata. Sport nu prea imi place sa fac, dar merg pe jos cel putin 1 h/zi si sar pe trambulina 30-60 min/zi.
Renunta la dieta daneza, este f dezechilibrata.
Incepe direct cu cea personalizata
Ce anume mananci?
Trebuie si un pic de miscare, poti sa incerci zumba , nu e deloc un sport, e un dans, si ajuta la slabit Zumba Incepatori

Citat:
Anterior postat de postolache andreea Vezi mesajul
buna..ma numesc andreea din bv..am mai fost pe aici intrand ambitioasa sa slabesc,,asa sie dar am renuntat ceva timp ai am mai avut si abateri din cauza unor probleme,,,acum vreau sa reiau totu de la capat si m-am hotarat sa tin dieta south beach credeti ca ma puteti ajuta si cu cateva sfaturi de maine incep..de azi sport,,si mai am o rugaminte am citit ce am voie sa amanac in faza 1 dar nu am idee ce sa manac sau cum sa le combi?poate ma ajutati multumesc astept raspunu vostru
Buna andreea
Aici gasesti toate detaliile despre south beach Dieta South Beach
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]