View Single Post
  #2593 (permalink)  
Vechi 11 iun 2011, 21:56:05
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Ceva ceva mi-a mai ramas, altfel intram in panica, insa de-as avea bani mi-as pune o cupa C.



E prea greu pt tine atunci. Cine stie, ai facut vreo miscare aiurea. Te-ai si fortat. Si daca nu e antrenat spatele normal ca a fost un mare soc pt el. Eu am facut o febra musculara groaznica la spate si biceps dupa ce am alergat prima data.

Mda, n-am avut cine stie ce. Unde esti tu grasanca? Si eu am tendinte de ingrasare, la 14 ani eram cam fluffy, spre rusinea mea m-am cam infometat atunci si am scapat de vreo 15 kg. Si daca nu ma opream la timp in vara lui 2009 sigur pana acum aveam peste 70 de kg. Tu te-ai prit mai tarziu decat mine, insa acum arati ft bine si mai ai de dat jos relativ putin.
uuu,eu de-as sti ca nu am deloc nu mi-as pune mi-e frica de de-astea

da,cred ca e prea greu pentru mine...asa ma dor si pe mine acum ppicioarele,muschii nu mai rezista si cand ma asez pe scaun dau cu popo-ul de numa' si spatele la fel...nu e de mine asa ca nu vreau sa ma fortez. desi sunt,sunt inca grasanca,desi tu spui ca nu,si iti multumescca zici ca arat foarte bine.nu vad si eu acelasi lucru dar deh...stii cum sunt feteleacum mi s-a pus pata pe maini si pe picioare.desi nici cu burta nu am terminat.dar alea parca sunt si mai oribile!
tu arati...mie imi place,piciorusele alea si abdomen.ehehh...bine e sa fii slabuta
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]