View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 11 apr 2014, 10:42:09
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal despre si catre mine

Draga jurnalule,

Nu ti-am mai scris de ceva vreme. Am tot oscilat in comportament si, evident, si in kg. Saptamana viitoare sper sa mi schimb in final tickerul. De la targetul meu initial de 75 de kg de Pasti, sper sa reusesc sa cobor sub 80 . Si cand eram mai slabuta ce frumos imi promisesem eu mie ca nu mai ajung sa vad 80 ul. Dar cam asta e viata si planurile de acasa cu cele din targ... stiti voi cum e cu ele.

As vrea sa postesc sapt viitoare, asa ca nu stiu exact cum va reactiona corpul meu, dar am nevoie de asta. Acum prin post inteleg mai multe fructe si legume si ceva carbi buni, nu covrigi si snitele din soia

De jobul de care scriam mai sus numai de bine, am fost selectionata mai departe si sper sa mearga bine si de acum incolo. In proportie de 80% sunt acceptata, au zis ca vor sa vada cum ne integram in echipa. Mi ar placea tare mut ca am dat de niste oameni tare simpatici. Sa vedem acum cum interactioneaza si cu planurile mele de vacanta

Cam asta-i pentru moment, ne mai auzim
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga