View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 09 feb 2010, 00:46:31
Aida35's Avatar
Aida35 Aida35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...

miha in primul rand multa sanatate la baietel si voi sa aveti numai bucurie in suflete .
Oricum , te felicit la cat ai slabit , bravos. Si eu sunt de fapt dupa a doua cezariana. Si zici ca abia dupa 6 luni sa incerc sport? Vaaaai ce bine ca nu ma tragea inima nicicum sa ma apuc ... asa ca mai stau o luna pe bara.
Sper ca ai inteles ceva din dieta mea.
mishutza , m-ai facut sa rad , pana acum luam bice pe spate ca o luam pe aratura cu dieta si acum tu ma certi ca am slabit prea mult. Sa stii ca e un progres pt mine.
Adevarul este ca daca nu faceam abaterile de la sfarsit de saptamana cu salate cu maioneza , gratare si ceva prajituri sigur mai aveam cu 3 kg in minus fata de acum.
Oricum , ai liber sa ma certi daca nu fac ceva bine , tocmai ca nu vrea sa clachez inainte de termen
Nu stiu daca ai vazut meniul meu de azi , eu inca nu stiu sa ma uit la el , dar am peste 1000 cal si cred ca am si mai mult din cauza ca nu stiu sa masor cantitatea la fructe , oua , 1 rosie , grapefruituri , pumnul de alune , pumnul de nuci ... sunt sigura ca sunt peste 1200 cal ingerate.


Va pup si spor la slabit !