View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 23:03:17
andrylici's Avatar
andrylici andrylici este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2011
Locaţie: Buzau, Romania
Vârsta: 40
Dieta: low-carb
Date: 178cm, 85.9kg
Mesaje: 454
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Andrylici - Vreau sa slabesc cum n-am facut-o niciodata

Citat:
Anterior postat de bubulina27 Vezi mesajul
felicitari!!! sa o tii tot asa! eu ink nu am cu ce ma lauda! dar nu renunt. ma voi mobiliza si eu. cat are fetita ta? baiatul meu are 3 luni jumate.
Merci. Asa...sa nu renunti. Totul depinde numai de tine. Daca vrei, ai sa reusesti cu siguranta.
Fetita mea a implinit astazi 10 luni. Este o scumpa si o vesela. Tot timpul rade.

Citat:
Anterior postat de tuiti2011 Vezi mesajul
hai sa te felicit si eu - again -

am citit inceputul jurnalului tau si parca citeam despre mine

eu si sotul meu ne-am cunoscut tot pe mirc, am locuit impreuna in bucuresti, doar ca m-am ingrasat doar eu . el are un metabolism enervant, nu pune nimic, mananca orice - la fel sunt si toti ceilalti din familia lui.

sper sa-mi petrec cat de mult timp pot pe forumul asta si nu numai atat, ci sa fac orice chestie ma tine departe de frigider, magazine, surse de tentatii

e greu la inceput, dap .. si inceputul e lung
Multumesc de vizita. Ce bine de sotul tau! Am si eu specimene in familie care nu se ingrasa. Este total enervant. Ce-i drept persoanele respective fumeaza mult. Nici eu si nici sotul nu fumam. Mai pufaim cate o narghilea acum toamna sau iarna, din cand in cand, la o cana de ceai si ne relaxam. Si mie imi distrage atentia de la diverse pofte forumul. Acum ca stau acasa cu cea mica imi vine sa ma urc pe pereti. Afost si bolnavioara si nu prea am iesit din casa. A fost groaznic. Cred ca de aceea m-am apucat de pufuleti. They really are addictive!
__________________
Jurnal Andrylici
andrylici, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2500 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1596 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]