View Single Post
  #2603 (permalink)  
Vechi 03 mar 2012, 16:48:22
Ella81's Avatar
Ella81 Ella81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 oct 2011
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 43
Dieta: low carb, 3 mese+2 gustari
Date: 167cm, 80kg
Mesaje: 49
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Am revenit si eu intr-o mica vizita pe aici. Inca o zi bifata cu bine. Am facut o prajitura cu sora, dar am mancat doar o portioara si in rest corect. M-a tentat sora cu niste suc si niste covrigi, dar i-am zis de planul meu de o luna curata si am refuzat-o.

Mi-am facut sportul si ieri si azi, si il fac si maine dimineata, si duminica bine-venita pauza!!!

Am fost la cumparaturi si mi-am luat o rochita superba masura 42 ceea ce ma incanta tare. Cred ca nu ar fi o idee rea sa ma masor. Cantarul nu arata, dar parca totusi sunt mai supla?! Si mi-am luat si niste pantofiori simpli negri - cu un pic de talpa ortopedica, foarte chic, si 2 posete - una neagra si una maro, clasice, simple, de toata ziua, ca nu mai aveam nicio poseta ca lumea, toate sunt...de fetite mai tinere, o sa le donez cat de curand, sa imi reimprospatez si sa imi fac ordine in dulap.

In rest, e bine si frumos acasa Va pup pe toate! Spor la slabit si nu dati iama in prostioare doar pentru ca e week-end!

CE FRUMOS CAND ITI CUMPERI LUCRURI NOI SI ITI PLACE CUM ITI STA!!!!! Iubesc sentimentul asta! Mai ales ca l-am trait pe cel opus...adica dus la cumparaturi, probat si...si nu imi vine nimic calumea sau nu au talia mea!!
eu am avut o masa copioasa azi dar cu majoritatea alimentelor permise.....am avut invitati...muschiulet de porc fara grasime la cuptor cu aceapa, usturoi, ardei gras si rosii cherry, sparanghel si ciuperci la gratar si cativa creveti la gratar , un pahar mic de vin rosu si desert capsuni cu putina frisca....si dupa o ora o cafea mica cu lapte...acum sunt la munca ...din pacate nu mi-am adus pachet ( am uitat...cum eram satula... ) si nu stiu ce voi gasi pe aici de mancare, ca sa nu fie prea rau....

O zi buna iti doresc si ma bucur ca te tii de treaba!!!!!!!! Trebuie sa fim sexy la vara!!!!!!!!!!!!!

Ultima dată editat de Ella81; 03 mar 2012 at 17:03:00.