View Single Post
  #2613 (permalink)  
Vechi 31 iul 2010, 08:44:23
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Si eu o sa merg maine seara la mani si pedi... Dupa curatenie Si la un masaj... Mi-am facut programare cand am aflat ca nu mai vine iubi... Sper sa nu vina rusii pana maine
Buna Ralu !
Ce imi place de noi,suntem si harnicute dar avem si grija de noi ! Bravo noua !
La mine au venit ,sper sa nu vina si la tine azi si sa-ti strice planurile cu masajul !

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Inteleg, numai ca nu ma simt eu foarte bine in prima zi de rusi... Ma dor toate cele si ma simt super umflata... Numai de masaj nu-mi arde
Dar daca vin nu e problema... Anulez si raman doar cu mani si pedi! Ma stiu de ani buni cu tipa si nu se supara... I-am spus ca e posibil ca maine seara sa nu mai pot sau sa nu mai am chef sau ambele ...
Asa sunt si eu Ralu ,noroc ca m-a luat de aseara si pana dimi mai trecuse ca nu eram in stare de nimic azi ! Atunci este ok ,daca o cunosti si te intelege !
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Eu nervi nu prea am... Si nici morocanoasa nu sunt... Chiar se mira iubi ca el a auzit numai lucruri rele despre perioada asta ( probabil din povestirile prietenilor a dedus ceva cumplit )... Atata doar ca am o stare de disconfort
Cine stie ce povesti a auzit ! A speriat baiatul !
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Tocmai asta vroiam sa spun si eu... Nici Chris nu a aparut Singurele cuc!
Am vazut ca erati singurele !
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Merge la discoooooooooooooo?!?!?! Vreau si eu Pffoai! Cand vine iubi, nu mai scapa La disco cu el
Ne facem Stii doar ca nu zic ba la chestii din astea
Cand il prinzi la disco cu el ! Normal ca te bagi la chestii din astea ,cum sa ratezi tu ceva ! Simo este de vina nu ?
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, ce bine suna!!! Mai ales partea cu bronzatu' ala cu pachetele Ca de, suntem la dieta! Nu de alta! Fulgu sper ca esti mandra de raspunsul meu
Da foarte mandra ! Daca raspundeai altceva asta te astepta
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Si eu o sa ies maine in oras, dupa mani, pedi si masaj... Am vorbit cu vreo 2-3 prietene si maine seara ne facem de cap Sper sa mai fiu capabila dupa curatenie
Ce bine ar fii sa reusesti sa iesi diseara cu fetele ,Cris deja si-a facut de cap urmezi tu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]