View Single Post
  #2614 (permalink)  
Vechi 27 iun 2010, 21:49:14
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Am gasit rochita !
Pun maine poze ca acum am facut dus deja si ma ia somnul. Vreau sa va povestesc ceva amuzant pana sa ma bag in pat
Azi dupa ce am gasit rochita, am mers acasa la iubi si ne-am pus direct la somn eram tare obositi. Pe la 19.30 cand m-am trezit, am mers direct in sufragerie, unde erau soacra-mea, cumnata-mea si cei doi copii (de 2, respectiv 3 ani). Copiii erau tare bucurosi ca am venit si au inceput sa tipe si pe mine ma durea caaapul. Asa ca am inceput sa ne jucam asa : am pus un cd cu muzica house - numai buna pentru exercitii aerobice si i-am invatat pe copii sa bata din palma si sa ridice piciorusele, sa ridice mainile deasupra capului si sa bata din palme, sa alerge pe loc si multe multe exercitii inspirate din billy blanks si zumba. Soacra-mea zambea la inceput, dar apoi s-a ridicat si a inceput si ea cu mine ! Cumnata-mea... doar nu e prostuta, s-a ridicat si ea si a inceput sa faca sport cu noi. Si dansam si chiuiam de curgeau apele pe noi, de la mari la mici. A trecut asa o ora, nu exagerez... si ne-am distrat la maxim . Cumnata si soacra lucrau cu pauze, ca oboseau... dar eu ii antrenam pe toti si ii tineam in miscare. Au fost incantati si m-au chemat si maine sa dansam
Ma bucur ca am facut sport azi ca pe vremuri intens si de durata.
Ma duc sa postez mesajul asta si la topicul mamicilor care nu stiu cum sa faca sport cand au copii mici
__________________