View Single Post
  #2640 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 13:50:44
manumanuela's Avatar
manumanuela manumanuela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: alcazar de san juan, Spania
Vârsta: 45
Date: 158cm, 73kg
Mesaje: 2.335
Aprecieri acordate: 5.559
Am fost apreciat(a) de 3.898 ori in 1.155 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

CE frumos, Angela1Exact asa e si la mine, nori negri si soareDar stiu ca nu o sa tina mult si incepe iar ploaia



ma duc si eu sa vad



Lasa-l incolo de cantar, Roxy!Fa-te intai bine si pe urma cantaru
Imi pare rau ca azi iar ai o zi deaia, aiurea..sper sa stai mai mult cu noi, si sa-ti treaca supararea
O saptamana frumoasa si tie!




Imi pare rau.NU poti sa-ti iei niste medical?ca altfel e sa stai acasa sa te tratezi..Ai grija de tine, bea ceaiuri calde nu fierbinti, stai la cald si o sa treaca




BUna, Manu dragaTi-am mai lasat un mesaj, cand ai venit, in care-ti explicam ca si eu sunt fara prieteni, tu cel putin ai copiii sa-ti tina de urat..
La multi ani baietelului, sa traiasca cu numele, sa fie fericit si sanatos!




CE galagiosi frumusei..CE faci, Danutza, si tu ca si mine, noi suntem "lenesele" casutei, ca ne trezim tarziuTu ai o scuza
Pupici, o saptamana minunata!




Si eu, si eu!iti trimit si eu




Sa-ti traiasca animalutele, la anu o sa-mi iau si eu si pisica si catel..Si vreau si bebecam multe vreau..




Si eu tot la casa stau!e f frumos! si imi fac si in Ro casaNu suport blocul, simt ca ma sufoc
Dar voi nu stati definitiv in Spania?va intoarceti acasa, sau cum?



iti arunc tot pomul, vreiSa stii ca s-au copt, sunt f bune, dar ploua tot timpul si deaia nu ies la cules..mi-ar mai trebui si lamaie, cand vine al meu il trimit sa culeaga o sacosa..eu cu ce acresc ciorba in farfurie daca nu?Ms!


Stiu..da eu nu am servici la norma, ma trezesc cand vreau, al meu e la munca..azi e dupa weekend si imi intru in ritm mai lent, asaDa ia sa vezi de maine ce intru iar in priza
Pupici, ms!DEabia astept pozele cu casa renovata
Multumesc draga Vento.Avem 5 ani decand locuim in Spania dar nu cred ca ne stabilim definitiv aici.Nu cred.Dar o sa mai stam cativa ani sa termine copilul scoala aici,acum e intr-a 5.Esti din Braila ca eu tot de acolo sunt?