View Single Post
  #2649 (permalink)  
Vechi 25 oct 2010, 07:50:40
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de delya db Vezi mesajul
Buna dimineata!
Of, fetelor, vi s-a intamplat si voua ca dupa o lunga perioada de calculat calorii si slabit, sa vi se urasca si sa mancati in prostie? Asa am facut eu sambata si duminica asta. M-am ''enervat'' si am facut cozonaci cu nuca si cu mac si am mancat...de s-ar fi speriat si cantarul de bucatarie daca as fi cantarit tot!
Si azi cand m-am pus pe cantar mi-a parut rau...in ultima saptamana am dat jos doar 400 de grame. Dar macar n-am avut mai mult
Oricum nu mai fac cozonaci pana la Craciun...sunt singurii carora nu le pot rezista.
Buna Delya,nu fi suparata se mai intampla...poate din aceasta ai putut invata ca nu merita sa papi aiurea dupa ce mult timp te-ai chinuit sa nu ai abateri si sa dai jos....si eu aseara veam pofta sa pap ciocolata cu menta ...mancau cei din casa...dar mi-am promis mie ca atat timp cat pot rezist fara dulce....sa vedem poate reusesc pana la Craciun sa nu ma ating de nimic dulce....la inceput mi-a parut mult o sapt...acum chiar le-am pierdut numarul....Azi incearca sa papi mancare m-ai usoara si e recomandat o zi de fructe daca poti...eu una nu reusesc sa tin ziua de fructe...dupa masa ma ia cu ameteala si stari de rau....sapt.trecuta miercuri si vineri pana la ora 4 am baut o cana de suc de mar si am papat struguri...dupa am papat zacusca cu ardei rosu(miercurea) si vinerea cu paine neagra...