View Single Post
  #2650 (permalink)  
Vechi 08 feb 2011, 15:53:03
amd1809's Avatar
amd1809 amd1809 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac personalizata
Date: 174cm, 69kg
Mesaje: 158
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Ame dar amd1809 ne-a abandonat ?Dia rezultatul tau din tabel eu nu il vad tu il vezi ?Am tras cu ochiul la rezultate, felicitari "Grupul vesel" sinteti foarte cumintele tot asa inainte.

Nu, nu... nu v-am abandonat. Va citesc in liniste .

Imi cer scuze ca nu am mai vb cu voi dar am fost super ocupata la munca zilele astea... si daca prindeam gustul scrisului cine stie cand ma mai opream.

Sunt bine, cuminte, conforma, am miscat putin cantarul sapt asta (in directia fericita ), am toate meniurile in ordine puse (le postez noaptea de obicei, ca sa nu uit ce am mancat). Va puteti baza pe mine, pana la finalul concursului. Promit!

Am citit ca se vaitau cateva fete (Ame si Diana, parca) in legatura cu urcatul acului cantarului... Hey, nu va mai faceti probleme ca trageti echipa in jos si alte prostii de genul asta. Suntem o echipa si compensam. Toate avem saptamani mai bune si mai putin bune. Sa ma vedeti pe mine cand clachez!!! Ma scufund in dulciuri pana imi vine rau... si cand imi revin putin ma scufund iar. Sper sa nu ma "vedeti" asa pana la Pasti. As spune "Niciodata", dar stiu ca ar fi un termen mult prea categoric si foarte greu de ajuns

Aveti grija de voi si promit ca voi reveni in zilele urmatoare printre voi.

Pana una alta, daca tot am intrat in vb, meniul pt azi este:

MD: 4 wasa cu magiun Topoloveni
G1: 1 portocala + 1 mar
P: 2 conserve ton in apa cu 2 rosii si un ardei capia (+ ulei de masline si otet balsamic)
G2: 1 Activia
C: Ciorba de legume

Va pup! Mult curaj... zi dupa zi devenim mai suple.
__________________
There is no sincerer love than the love of food.
amd1809, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1965 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1448 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 932 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]