View Single Post
  #2661 (permalink)  
Vechi 05 iul 2010, 18:26:15
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Felicitari pt sport atat tie cat si mamei tale , sunt sigura ca e o draguta la fel ca si tine. Eu am fost o lenesa cu sportul ...am stat..v-am citit si mi-am plans de mila uitandu-ma pe pereti si numarand umbre...
Doamne ce pofta mi-ai facut cu omleta ta dar eu nu pot sa pap asa ceva pt ca ouo nu pap decat fierte.
De-abia astept sa vii cu noua greutate si cu masuratorile cu care dai startul.
Bafta amandorura.
Multumim, indata incepem iarasi.
Sa nu te lasi de sport, ca o sa regreti. Eu azi am avut treaba prin oras si cum mergeam asa, m-am zarit intr-o vitrina si spun sincer ca mi-a placut ce am vazut
Greutatea o spun, dar nu cred ca e relevanta pentru ca azi mi-au venit musafirii. Dimineata, imbracata cu blugi, camasa si vesta, cantaream 70.8.
Astept sa vad saptamana viitoare.
Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Iulyyyyyyyyyyy, wake up! Hai ca este 12.30 PM Hai la cofeehai la suc de morcovi de portocale de ce vrei tu... dar hai trezeste-te
Sunt o vrajitoare rea ce vrea sa te ridici din patca de nu vin cu matura dupa tine
Azi am stat cu nepotica mea de dimineata pana mai devreme si n-am avut timp nici sa respir dar e o scumpa si tare mi-e draga. Are doi ani si doua luni si vorbeste vrute si nevrute
Azi am facut mancarica din linte, naut, fasole rosie, ceapa si rosii decojite. Si un fel de rulada din piept de pui, ciuperci, ardei rosu si oua. S-a grabit mama sa faca rulada si a iesit mai degraba un drob. Dar foarte gustos totul si dietetic.
Urmeaza sa facem 14 minute de walking impreuna. Am inceput cu 10, am trecut la 12, apoi la 14... si tot asa pana la 30 unde o sa ne mentinem o saptamana, apoi crestem pana la filmuletul intreg. Dupa ce termin cu ea, ma urc pe eliptica si ma mai dau jos dupa 35 de minute. Sper sa n-am probleme din cauza musafirilor, dar nu vreau sa fac pauza, ca greu imi revin eu din pauze.
Vorbim mai tarziiiu
__________________