View Single Post
  #2661 (permalink)  
Vechi 13 feb 2011, 13:33:42
mitzy's Avatar
mitzy mitzy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Salut, sunt noua pe aici. Si eu tin dieta WW de 3 saptamani-imediat 4 si deocamdata sunt multumita de rezultat. Ma bucur ca v-am gasit pentru ca uneori chiar ramaneam in pana de meniu. P.S. mi-a facut si mie cu ochiul un palanet cu varza zilele trecute dar nu stiam cate puncte are .va pup
Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Salut, bine ai venit. si eu am mai incercat dieta cu supa de varza dar mi-a fost rau de la ea. WW a functionat pana acum la mine.Iti tin pumnii si sper sa ne ajutam reciproc.Va doresc o seara faina!
Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
si meniul meu de azi:
MD-paine toast-2p
-gem 1.5p
-banana mica 1p
Gustare-2 mandarine-0p
2spirale cu unt de la Kaufland-1p
Pranz-Almete(30g)-2.,25p cu paine-1p
-ton in apa jumate de conserva-1.25p
Planuiesc sa mananc o clatita mai tarziu stiti cumva cat sa o pun-e facuta pe plita mare (in mall)
buna Luckycoin si welcome in the club
Vei vedea ca WW este o dieta cu rezultate fff frumoase, la inceput vei slabi mai mult iar mai tarziu vei slabi incet dar sigur. Iti urez multa bafta si te asteptam la o cafeluta virtuala aici in club

O zi frumoasa iti urez!
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat