Subiect: Jurnal Karemina
View Single Post
  #268 (permalink)  
Vechi 19 mar 2010, 20:30:59
kore's Avatar
kore kore este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: jurnal Karemina

Citat:
Anterior postat de karemina Vezi mesajul
Azi am socat au ramas toti colegii cu gura cascata: m-am imbracat in colanti cu o bluzita lunga si intr-o pereche de adidasi cu talpa inalta care sunt extrem de frumosi pe care mi i-am achizitionat aseara ei care ma vad zilnic au zis ca in colanti se vede si mai tare dif decat in blugi mai ales ca ultima oare cand m-au vazut in colanti a fost acum 1 an singura data cand m-am incumetat sa port colanti. Aseara am fost imbracata la fel si m-am vazut cu niste amice si faceu cumparatia la cum aratam acum 4 luni cand am fost la manastire la caldarusani "doamne erai cat o vaca nu-mi vine sa cred cum arati acum" a concluzionat una dintre prietene, atunci nu intraznea sa imi zica ca sunt cat o vaca acum a facut-o
Buna Karemina
ador genul asta de reactie si mai ales cand le vezi cum se uita la tine si chiar daca iti spun ca arati bine li-se vede invidia pe fata
si ale mele "prietene" sunt plecate din Dk si se intorc tocmai la sf lui mai...si pana atunci sper sa mai slabesc vreo 8 kg...ca se se oftice rau
tu nu te lua dupa ele..esti slaba atunci cand te simti tu bine nu cand zic ele
__________________
Jurnalul meu: Vreau si pot !
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]