Subiect: Jurnal LABELLO
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 12 feb 2013, 12:13:42
labello's Avatar
labello labello este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2011
Locaţie: home, Franta
Vârsta: 37
Dieta: sport + hipocalorica personalizata
Date: 171cm, 84kg
Mesaje: 42
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal LABELLO

inapoi dupa weekend......fetelor a fost un weekend plin
al meu chéri a venit fara sa ma anunte, 3 ore de tgv+metrou+personal ca sa ajunga vineri noaptea pe la 2...si si-a luat luni liber (cum eu am mereu liber lunea) ca sa stam un weekend luung impreuna

dar nu va spun ca am mancat numùai aiureli.... de la pizza, kfc, eclere, inghetata, popcorn, merguez, carnati suedezi mai lipsea nutella din peisaj......oricum cantarul dz dimineata arata doar cu 200g mai mult, desi nu azi e ziua mea de cantarire oficiala....asa ca se pare dragostea ajuta la slabit

deseara un pic de sport intens cardioboxing si niste gym tonic sa eliminam toxinele din weekend si vedem joi unde suntem :d de obicei faceam si niste CAF dar cred ca la cat sunt de uscata de energie as adormi acolo.... (de vineri noaptea am apucat sa dorm doar cate 4 maxim 5 ore pe noapte, ceea ce pt mine e extremd e putin)

o saptamana buna
__________________
LISTEN TO YOUR BODY AND YOUR MIND WILL DO THE REST
labello, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
labello, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1878 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1361 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 329 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui labello:
WhiteAngel (12 feb 2013)