View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 05 aug 2010, 22:24:56
cristiniq's Avatar
cristiniq cristiniq este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: South Beach
Date: 167cm, 49kg
Mesaje: 366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Ati putea avea o relatie cu un barbat casatorit?

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul

Cristiniq, sunt cazuri si cazuri.
Nu vreau sa se inteleaga ca incurajez astfel de relatii, dar totusi as lasa o portita pentru cei care chiar se iubesc si divorteaza nu doar pentru a mai schimba decorul.

Intr-adevar multe dintre ele se incheie tragic, dar sunt si situatii cand s-au schimbat radical vietile lor si eu cunosc astfel de cazuri. Conditia obligatorie - iubirea.

In rest sunt aventuri sau petrecerea mai picanta a timpului liber

Eu am cunoscut un tip, un fost coleg de munca, care era insurat, avea fiica de 6 anisori si cum lucra mai departe de casa(Germania), le impuia capetele bietelor fete cu "relatia lui care era pe butuci" si culmea e ca ele il credeau. Daca poti crede, avea o relatie"stabila" cu o tanara din grup, alte doua relatii mai putin stabile si inca una cu o tipa care mi-a devenit mai propiata si care-mi spunea cum el i-a jurat ca va divorta, ca vroia sa se alature familiei ei, chiar studia asta si i-a turnat altele asemenea...Pe de alta parte, eu ii eram lui "cel mai bun prieten", efectiv ma tratat ca pe unul din baieti, era foarte competitiv cu mine si trebuia sa ma ridic la nivelul unui barbat, reuseam adesea, de aceea aveam acest gen de relatie. Mi se confesa, stiind ca sunt de-a lui si, nu vrei sa sti ce zace in mintea unui astfel de exemplar masculin. Sunt niste genii ale prefacatoriei, incredibili!
Răspuns cu citat