Subiect: Jurnalul Crissei
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 22 nov 2010, 19:42:08
micutza1's Avatar
micutza1 micutza1 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Crissei

hello hello scumpa! Am citit ce ai scris azi abia acum ... am avut trebitza pana acum nu am apucat sa intru!
Vreau sa-ti spun 2-3 lucr importante si apoi mai vedem :
1 - fructele iubita mea au carbohidranti si mult zahar - este recomandat sa se consume dimineata sau amiaza - niciodata seara - si niciodata impreuna cu alte alimente. Exista un articol la noi aici despre asa cv . De asemenea - grepfruitul este printre cele mai bune fructe pentru dieta - insa dimineata !\
2 - berica,bauturile carbogazoase - fac burtica si sunt daunatoare - exemplu - eu am patito sa nu beau o luna deloc - am baut apoi 2 fanta lamaie si ziua urmatoare burta mare mare si 500 grame in plus.. mai bine lasa-le mama lor de carbogazoase .
3 - caffe late ... zahar ... prajeli ... anumite alimente combinate aiurea nu ajuta deloc!
iti spun lucrurile astea pentru ca am facut multe cautari pe subiectul asta!!



Pupici!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!

Ultima dată editat de Slabuta; 22 nov 2010 at 20:03:49. Motiv: Schimb de date interzis sub 1000 mesaje.