Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 08 mar 2011, 21:54:55
ancad26's Avatar
ancad26 ancad26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal ancad26

Buna seara tuturor !!

Azi e o zi speciala pentru toate femeile si va spun tuturor la multi ani





Am lipsit cateva yile de pe forum pentru ca am fost plecata acasa la parinti

unde trebuie sa recunosc ca am mai gustarit putin cate putin din prajitura , si lucruri interyiese dara asta doar sambata insa luni tar tare m+am bucurat cand am vayut ca aveam 114,5 kg

Mare bucurie ! sapt asta nu stiu cum voi salbi pt ca in curand voi fi la ciclu deci astept sa treaca !

dar am inceput bine sapt cu sportul , ieri la inot 45 min si sauna , ayi eliptica inot si sauna si uite asa yilnic .

In weekend vreau sa fac sport . Inainte in februarie nu am facut deloc , spuneam ca ma pot odihni insa astept sa vad 109,9 pe cantar cat ma curand si m+am ambitionat tare .

Ce mai mananc_ Pai dimineata avocado cu iarut piure pe paine, fulgi de ovay cu lapte si o lingurita de miere .

Amiyasa pui cu legume si salata verde . Ma gandeam sa mai imi schimb meniul , si cred ca in curand imi fac o ompleta delicioasa cu ciuperci si ardei .

Ar fi si vremea unei supite ,ciorbite de legume pt ca nu prea am papat in ultimul timp dar cine sa o faca oare ???

M-am si masurat putin insa nu cred ca stiu exact unde sa ma masor , gat , antebrat etc deci treb sa caut putin pe site !!

In rest ma simt grozav de la sport ! asa energie am si am fost acasa si tare mi-a crescut inima cand lumea mi-a mia zis ca am mai slabit

Dar voi reusi stiu eu ! Ma bucur ca va am alaturi ! succes si voua si cantar usor !!
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]