Subiect: Jurnal Puiu
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 28 dec 2009, 09:57:51
yna's Avatar
yna yna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 nov 2009
Locaţie: dambovita, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personala
Date: 167cm, 52kg
Mesaje: 130
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Puiu

Citat:
Anterior postat de puiu Vezi mesajul
Buna fetelor. Nu am mai intrat demult.Am avut o perioada foarte grea pana acuma si nam reusit sa mai scriu si nici e dieta nam avut timp.Baietelu meu a fost f bolnav,a facut febra mare...nu am stiut ce are pana nu m fost la spital cu el....diagnosticu otita mdie,in spital a facut feba 41 ne-am speriat f tare am crezut cal pierdem, ma trezeam noaptea din or in in ora sai verific febra, ba inca de a 4 dimineat pana la 7 ma trezeam din jumate de ora in jumate de ora.......... a fost cumplit cele 5 zile in spital.Am venit acasa findca era bine.......la 2 zile am inceput sa ma simt eu rau.......nu mai puteam de durere de piciare......nu mai puteam sta in picioare.....tremuram toata,amigdalita umflata...airea de tot......deabea azi mam simtit mai bine.......o sa ma apuc serios de treab dupa revelion.....ca acu nu prea pot
Buna Puiu, lasa dieta ca nici nu conteaza in situatii din astea, lasa sa se faca piticul tau sanatos si tu la fel. Sanatate multa
yna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 328 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]