View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 20:54:52
onetotilia's Avatar
onetotilia onetotilia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Houthalen, Belgia
Vârsta: 34
Dieta: Rina's
Date: 159cm, 65kg
Mesaje: 2.091
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 29 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

ca tot exista acest tutorial...am sa va spun si eu patania mea...;;;

eram la liceu in clasa a 10-a unde a venit un grup de electricieni din belgia sa inlocuiasca sistemul emectric sau ceva de genu.....acolo era si un baiat pe nume Bart(inalt,ochi albastru-gri,eam iubit de cateva sapt iar el aforma atletica) care avea 19 ani.eu aveam 17 . Am stat de vorba pe acolo cat timp au fost in scoala mea si apoi cand a plecat i-am lasat id-un meu de massenger.....eu aveam pe cinevade cateva saptamani iar el pe cineva de 2 ani...

au trecut 2 ani pana cand am primit un semn de la el....nici nu am stiut la inceput de cine era vorba....apoi am inceput sa vb....intre timp amandoi eram singuri de ceva vreme suferinzi si asa am devenit cei mai buni prieteni.......;

dupa o vreme ne-am dat seama ca fara sa stam de vorba cateva zile era asa de plictisitor si apoi el a hotarat sa imi faca o vizita si asa a venit in romania....in iunie anul trecut.........exact cand aveam bacul in weekendul dintre examene...si am petrecut weekendul impreuna si duminica seara eram la el in camera de hotel (inca nu se intamplase nimic) stateam in pat si m-a sarutat.... astfel am petrecut noaptea impreuna si apoi in urmatoarea zi trebuia sa plece insa si-a amanat zborul si a mai ramas o zi....
a venit apoi peste 3 saptamani din nou l-am prezentat parintilor si la 1 august am plecat cu el in belgia......cu avionul prima data in viata....si am hotarat sa ramn aici cu el.....acum in cateva saptamani o sa am buletin de belgia.....si de logodna....in 28 decembrie cand am implinit 6 luni mi-a daruit un inel si m-a cerut in casatorie de la parintii mei care nu mai stiau cum sa isi abtina lacrimile...

the and

Răspuns cu citat