View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 05 ian 2012, 22:41:11
brainiac's Avatar
brainiac brainiac este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 dec 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Mancat sanatos :)
Date: 165cm, 60.5kg
Mesaje: 623
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal bugsy ... de maine ma apuc!

Citat:
Anterior postat de bugsy Vezi mesajul
Hello, hello; revin in forta; va multumesc fetelor pentru sustinere si va poop dulce moah!

Deci, sa o luam cu incetul, aseara au venit musafirii nepoftiti, dar asta nu e o scuza, asa ca am luat-o mai usor. M-am cantarit....82.3, bleah, imi vine sa urlu , de cand am nascut ( acum 2 ani ), cam pe aici ma tot invart; am mancat ordonat azi, fara excese, mic dejun cu branzica si mezel usor, pranz cu supica, fripturica; cred ca o salatica la cina.

Ma mai uit pe aici sa ma inspir daca intr-adevar tin o cura in adevaratul sens al cuvantului, ori merg asa pe burta intr-un ritm mai lejer, dar fara prajeli, dulciuri si alte nenorociri.....

Noutatea cea mai mare e ca de luni mi-am facut abonament la o sala de fitness din zona, iar pentru marti am stabilit cu cosmeticiana mea sa incepem cu cate un masaj anticelulitic/saptamana.

Imi urez multa bafta!

PS: La fel si voua!!!!
super inceput draguto tine-o tot asa si vei avea si rezultate !
brainiac, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2105 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1588 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]