View Single Post
  #2704 (permalink)  
Vechi 07 feb 2012, 12:15:32
Diana32's Avatar
Diana32 Diana32 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Dukan
Date: 153cm, 61.7kg
Mesaje: 4.130
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de kandyy Vezi mesajul
merci,fetelor pt sfaturi..stiu ca aveti dreptate.intradevar rina 90 e ok,permisiva,fac stepper seara ,nu mananc dupa 18.00 incerc sa beau apa cat pot de mult,chiar ma gandeam sa ma inscriu de sapt viitoare la zumba fitness .Dar doream si un ,,ajutor,, in plus pe langa toate astea sa fiu sigura k slabesc.Nu mai e ff mult pana la primavara-vara ..cand se incepe cu purtatul fustitelor,si nu mas simti delok ok k ,,sunculite,,p mine..Adik,nu pot spune k sunt ffff grasa...la 1.76 , 68 kg e ok,doar k vad prin oras atatea fete k un corp super,abdomen fara ,,sunculite,, si obs k arata super..mi se face dor de perioada cand aratam si eu asa . Intr-un an am pus 10 kg pe mine si vreau sa le dau jos neaparat
Miscarea este foarte buna..si o sa te ajuta sa te modelezi si sa te simti mai bine in timpul dietei..
O sa fie totul ok daca te tii de treaba..important este sa slabesti sanatos ...pentru ca altfel risti sa pui totul inapoi si cu ceva bonusuri
__________________
29.10.- 61.7 kg


"If you really want to do something, you will find a way. If you don't, you will find an excuse! "