View Single Post
  #271 (permalink)  
Vechi 26 oct 2012, 21:21:34
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Vuvuzela - voi fi cum nici nu visam

Citat:
Anterior postat de Vuvuzela Vezi mesajul
Salut, slabutelor!
Am mai avut un jurnal de slabire pe aici, dar vad ca a fost inchis, probabil din cauza ca nu prea am scris acolo. Intre timp mi-am facut si un jurnal de mentinere dupa ce s-au topit destul de multe kilograme si am facut o pauza de 3 luni cu dieta. Am reusit sa ma mentin binisor. Acum am luat-o de la capat, pe ultima suta de metri si sper sa imi ating obiectivul si sa reusesc sa ma mentin cat mai mult timp la 58 de kg. Dupa aceea mai vedem, poate mai incerc sa mai slabesc vreo 5 kg, dar mai intai sa ajung eu unde mi-am propus . E foarte greu sa tin regim, tinand cont ca din adolescenta am fost prietena buna cu mancarea. O sa dau raportul aici cu ce mananc si cu rezultatele de la cantar.
Azi am cam calcat pe bec cu mancarea. Dimineata m-am trezit tarziu si nu am mai avut timp sa mananc acasa, asa ca mi-am luat de la Belforno un strudel cu sunca si cascaval. La gustare am mancat un mar, la pranza o salata cu o rosie si jumatate de ardei si 50g de telemea de vaca dietetica. Gustarea a doua a fost 50 g de macaroane cu branza si seara am mancat iaurt cu 1 mar, 15 g de nuca si 10 g de stafide.
Maine am zi de cantar si la cat am mancat azi nu prea ma astept la rezultate pozitive .
Bafta!!!!! Iti tin pumnii sa reusesti !!!!!!
__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
Vuvuzela (26 oct 2012)