View Single Post
  #2728 (permalink)  
Vechi 19 iun 2011, 08:26:03
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
DD,Astazi m-am cantarit dar nu o sa modific tickerul pentru ca nu prea mi-a placut ce a aratat cantarul azi(-300 gr) asa ca ziua mea oficiala de cantar o sa fie lunea.O sa intreb fetele pe aici daca este posibil sa fi aratat doar atat pentru ca nu s-a facut digestia.Ca aseara m-a mancat iar pe nu stiu unde sa mananc fructe,ca acum 2 seri.Si am mancat cam multe Mai exact o piersica,o jum de mar,o felie de pepene rosu si cateva capsunele Un fel de salata,again.Si a fost destul de tarzie ora Trebuie sa iau masuri ca altfel imi incetisesc metabolismul...Ma gandesc ca nu a aratat bine cantarul in conditiile in care joi aratase 68.8 seara dupa ce am mancat si am baut atata apa

Lasand asta la o parte,desi e duminica o sa fac sport pentru ca nu am facut joi cand am venit de la Craiova,azi o sa fac bicicleta,uitandu-ma la un film.Mai tarziu vorbesc cu parintii pe net si cam asta e tot.Astazi vine si Adi de la tara,in sfarsit il vad
Aaa,am macat la md biscuitii diminetii,cum i-am numit,i-am facut asearaSunt deliciosi!Am gustat aseara unul si a fost bun dar cam moale.Eh,acum sunt perfecti,crocanti si deliciosi!Merg de minune cu o cana de lapte.Dar nu am avut lapte dimineata asta si i-am mancat cu o cana de ceai energizant cu ginseng si scortisoaraSunt destul de calori biscuiteii pentru ca am pus ulei de masline,dar data viitoare incerc fie cu mai putin ulei fie faraDar oricum,merg,mancati dimineata sunt super!
`Neata inger! vad k slabesti-slabesti , iar licenta e ca si gata! ma bucur k ti-ai recursat viata in ape mai linistite. cat despre uleiul de masline, nu uita k e grasime sanatoasa.
si eu am vesti bune : azi, pentru prima data am reintrat intr-o pereke de pantaloni de acum 5 ani ( bun, pe atunci imi erau un pic mari, iar azi i-am inkis cam greu) . dar am intrat in ei! acum o luna i-am probat si nu am reusit sa-i trag peste coapse....deskisi ! yu-hu ! ma simt mai motivata, mai ales ca dragul meu cantar nu prea vrea cum vreau eu. banuiesc k e si sportul. am dat jos aproape 10 cm coapse si vreo 6 talie.
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html