View Single Post
  #2752 (permalink)  
Vechi 26 mar 2013, 10:54:53
pad81's Avatar
pad81 pad81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iun 2012
Locaţie: ploiesti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: south beach
Date: 163cm, 85kg
Mesaje: 327
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 22 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 3)

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Salutare fetelor!
Dupa o saptamana in care am oscilat pe la 56-56,5, azi am ajuns iar la 56,8
Saptamana trecuta am fost bolnava si n-am fost la sala. Abia sambata am putut sa ma duc. Saptamana asta o sa ma duc marti, miercuri si vineri, as spera ca si joi, dar nu stiu sigur. In weekend ma duc acasa, deci n-o sa pot ajunge la sala. Si totusi, cam dupa cat timp de mers la sala constant, incepi sa vezi si ceva rezultate? E clar ca nu ma duc sa slabesc, pt ca asa as fi dezamagita forever Dar totusi, as vrea sa vad acolo o alungire, o ceva Mi se pare ca-mi da doar tonus psihic ceea ce e binevenit, dar revin, dar totusi
sa stii ca uneori cand mergi la sala des, cantaresti mai mult, pt ca muschii sunt mai grei decat grasimea, asa ca nu te impacienta. SI NU TE LASA!!!!!!! bravo tie, felicitari, as vrea sa am si eu dorinta/vointa de a merge la sala. Vei vedea rezultate sigur +un psihic mai bun, (de asta avem nevoie toate), ca de acolo pleaca poftele si relele, asa ca tu vei avea combinatia perfecta: psihic excelent si corp tonifiat. Eu am mers 3 luni cam de 3 ori pe sapt si deja nu mai eram asa ''gelatinoasa''pe picioare, mi se tonifiasera f bine. Si desi n-am mai fost constant de cel putin 1 an jumate, tot au ramas rezultatele. Asa ca nu renunta, vei vedea ca vei fi multumita peste cateva luni.
Răspuns cu citat