View Single Post
  #2753 (permalink)  
Vechi 11 nov 2012, 12:02:23
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

ma pusesem la recuperat,dar a venit mama,fratele si nepotelul,am iesit la ei,mi-a plantat fratele un gutui..si am uitat sa va zic ca mi-am luat un brad argintiu,si l-a plantat si pe ala.Am impartit cu nepotelul merisoarele meleEra asa dulce..
Am reusit sa citesc in mare din urma,am vazut ca Rozi a pus Fbi si pe Fulgasi ca s-a ratacit numa la albumele alea pacatoase,pe cele "sanatoase2 le-a trecut cu vederea..
Si am mai citit ce harnicute sunt toate fetele aziKami,sper sa nu ajungi la spital,dar daca continui asa mai bine te duci,ca altfel te deshidratezi si pierzi si multe minerale..
lacra,mi-ai facut iar pofta de peste,ieri ammancat gratar si ciuperci,azi vreau si eu peste
Roxi drag,sper ate-ai distrat la concertsi poate maine iti arata Raul al tau cat ai la tiker,nu mai mult..(apropo de Raul,m-ai intrebat pe undeva cine e e cantaru'..unul din ele,cel adus din Italia..mai am unul,romanesc,ala e Dorel ).
Aida si Iulia,2 harnicute
Floricel,imi pare rau ca ti-a fost rau,si eu am inca rusii,se pare ca nu vor sa plece..cred ca e de la raceala,de ma tin asa mult..
Manu e de o harnicie si o ambitieCe frumos mananci..
Miha sper ca te-ai distrat te ziua ta,a plecat sora inapoi in UK?
Of..nu mai stiu ce am mai citit...sper sa nu supar pe nimeni,dar eu va iubesc pe toate si ma gandesc la toate.De ex nu am vazut nimic de la Ella..sper sa fie bine,si sa se odihneasca pe undeva la vreun gratar cu familia si prietenii/cumetrii ei numerosi
Ali unde esti...Crina..
Si la Andra imi e gandul..ce o fi facand cu urechiusa ei..
Cu Angi si Vidi ne auzim maine,Feli intra rar ca e ocupata cu copilasii si treburile multe,mai trage si cu genunchiul..
Deaia va urez tuturor din nou multa sanatate,ca e fara pret..
Pe maine iubitele,tre sa redau stikul
O duminica faina si un inceput de saptamana cat mai usor!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
ella 78 (11 nov 2012), incognito (11 nov 2012), lacra81 (11 nov 2012), nicoleta100 (11 nov 2012), rozica1965 (11 nov 2012)