View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 21 nov 2010, 17:24:21
inadorabila's Avatar
inadorabila inadorabila este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 12 nov 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Date: 155cm, 42kg
Mesaje: 2.105
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal "inadorabila"

Citat:
Anterior postat de MadaTm Vezi mesajul
Ma bucur tare mult ca esti mai bine si ca esti incredibil de optimista! O sa ne molipsesti si pe noi si asta e suuper! Ai insa mare grija sa nu te suprasoliciti pana nu te recuperezi complet si ai grija sa nu te deshidratezi...bea multe lichide, mai ales apa la temperatura camerei, nu foarte rece. Spor sa ai!

Eu n-am mai ajuns de joi la sala si aseara pe la ora 12 am zis ca trebuie neaparat sa fac putin sport si am improvizat - 10 min stepper si vreo 20min pilates(din ce-mi aminteam de la orele de la sala )... ceva, ceva a iesit si m-am culcat mai linistita ca macar m-am miscat putin.
Azi cred ca o sa fac diseara ceva exercitii ca mi-am facut meniul pe site si am vazut ca deja am mancat destul de caloric pe azi si nu-mi prea place.
Sa ai o saptamana frumoasa!
Beaaaau, deja am baut peste 2 l de apa ... + ceai, si inca nu e gata aceasta zi!
Si sar in continuare coarda! Asa ma distreaza!
Rad de una singura, si prietenii mei rad de mine, ca-s copila ciudata!
Ce stiu ei?

Mada, acum despre tine!
Danseaza in fiecare zi, o sa te simti mai bine si ...mai sexxy!
Si cand nu ajungi acasa, fa miscare in fata calculatorului!
Eu una, nu as da bani sa merg la sala ... nici sa ma plateasca ei, mi mai comod sa fac acasa, sa ma stradui, fara sa pierd cate 2 ore mergand si venind, plus transpir ... si am sanse sa racesc mai rapid! Asa, acasuca la mine ... sunt ca la sala, cand e de facut fac, si economisesc timp! Intr-o pauza de citit drepturi penale si civile, bag o tura de zumba, sau o tura de sarit coarda... si apoi reiau activiateaanterioare!
Nu trebuie sa te simti prost daca nu ajungi la sala, fa acasa! Zbenguiete, transpira ... canta, danseaza din suflet! Radeeee ... Si o sa te simti minunat!
Multumesc !
In seara asta, sa radiezi de ambitie si fericire! De putere si de vointa!