Subiect: Jurnalul Anne10
View Single Post
  #281 (permalink)  
Vechi 31 dec 2013, 12:43:57
Anne10's Avatar
Anne10 Anne10 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 apr 2013
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Personala!
Date: 159cm, 68.9kg
Mesaje: 793
Aprecieri acordate: 195
Am fost apreciat(a) de 472 ori in 350 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Anne10

Buna draga jurnale! Mai sunt cateva ore si intram in anul nou (2014). Sper ca acest an nou sa fie unul bun,in care sa reusesc sa ma motivez sa ajung la kg dorite si atat eu cat si familia mea sa fim sanatosi.Si am uitat sa te anunt ca de la Craciun sunt inapoi in Romania, acum am decand sa stau mai mult pe aici (e cam obositor sa ma tot duc de colo colo) cand mai are sotul lucari in Franta (daca sunt pentru perioade scurte de timp o sa se duca singur). La ora actuala nu stiu cate kg am (mi-a fost frica sa ma cantaresc) dar am mai pus ceva pe mine cu sarbatorile astea [(ziua de nastere a tata lui meu, ziua de nastere a fetitei mele, ziua de nastere a nepoatei din partea sotului, craciunul, sf.stefan (ziua de nume a nepoatei)]; asa ca m-am decis sa ma cantaresc pe 3.01.2014 si cam de atunci sa ma apuc de treaba (cu slabitul) ca nu va mai fi nici o sarbatoare care sa ma faca sa calc stramb (deci nu voi mai avea scuze).
Pupici tuturor!
__________________
Jurnalul Anne10
Anne10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Anne10:
feelix (31 dec 2013), lidiuta (31 dec 2013)