View Single Post
  #2825 (permalink)  
Vechi 19 feb 2011, 23:42:38
roxyyc's Avatar
roxyyc roxyyc este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

La cat ai programare? Vai..nu te-a durut tatuajul acolo?
Vezi daca tot pui pozica sa iti faci una si inainte de a pleca sa vedem diferenta
la ora 14 am avut dar am stat pana la ora 20 la salon... ca mi-am facut si pedichiura, si chestiile alea cu care am stat in cap necesitau timp... tatuajul m-a durut putin dar nu am avut incotro... trebuia sa il fac, ptr ca in urma unui talent nedescoperit de a ma pensa singura, m-am pocit atat de tare, si nu stiu ce naiba am facut ca nu mai imi cresteau deloc sprancenele, nu am mai avut alternativa decat tatuajul... fiind tatuaj pe fata, am ales cea mai buna si renumita cosmeticiana la vremea aceea (adica acum 4 ani), mi-a facut tatuaj fir cu fir, astfel incat nici nu se cunoaste ca am sprancenele tatuate ... sunt facute acum 4 ani si inca nu necesita retus... o sa pun poze cu sprancenele inainte si dupa precum si poze cu decapajul (bineinteles inainte si dupa) ... ca sa vedeti diferentele... dar asta o sa o fac maine ca acum nu prea am timp...
roxyyc, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1450 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 933 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]