View Single Post
  #2835 (permalink)  
Vechi 17 feb 2011, 10:45:57
bursucica's Avatar
bursucica bursucica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: weight watchers
Date: 165cm, 68.7kg
Mesaje: 418
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Multumesc pentru incurajari cu punctele, nu vreau in nici un caz sa-mi urce cantarul de aceea urasc sa nu fiu cuminte, hai ca merge o zi pe saptamana de mentinere. Sport nu am facut nici azi nici ieri, azi mai e speranta, dar problema ca avem doar o bici, iar mie nu imi place singurica.

Germania e frumoasa, noi am fost si la padurea neagra si la izvorul dunarii intr-o vacanta de iarna. Superb, dar ce e si mai sii, mancarea, (normal) grasa de mine ce ii place. Dar ce vreau sa zic, toate proaspete, si ieftine, micul dejun, seara etc...

Eu as sfatui pe oricine sa incerce o mini vacanta in jermanica...

draga mea, daca faceti o vacanta in jermania, nu te iert daca nu ma vizitez.

Voi va dati seama ca putem lua un ap. in jermania la juma de pret ca unul din romania si nu mai vb de ce conditii si amenajari cu gust...

Noi am fortat nota si am facut o orferta cam obraznica, adica no, am oferit ceva mai putin, incearca omul, daca il pierd imi dau cu pumnii in cap de ciuda, dar nu ma las eu asa usor, mai ales ca tipul care are agentia e un dragut, tinerel si nelinistit, trebuia sa-i mai trag din ochii, poate poate
Nu inteleg de ce spui treaba asta; la avatar nu pari asa ( a fost o glumita! )

De vizitat te vizitez negresit daca ajungem, dar mai asteptam un pic sa creasca piticul, sa ne intelegem si noi cu el

Super-interesanta afacerea cu apartamentul; la noi la banii aceia gaseai ceva oribil, in vreun camin confort 3; unde mai pui ca si conditiile lasa de dorit si toate cele
bursucica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2078 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1561 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1045 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat