View Single Post
  #2843 (permalink)  
Vechi 24 apr 2012, 10:43:27
diadora's Avatar
diadora diadora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Resita, Romania
Date: 166cm, 71kg
Mesaje: 6.335
Aprecieri acordate: 212
Am fost apreciat(a) de 408 ori in 294 mesaje
Red face Re: Rina 90"s (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Buna dimineata fete!
Nu am mai intrat de f mult timp din pacate, dinainte de Paste, cred. De sarbatori am fost plecati la ai mei la Bistrita si acolo nu avem net, dupa ce ne am intors am fost foarte preocupati(eu cu sotul) de o problema ce ne macina de mai multa vreme...Vrem sa ne mutam la Cluj, insa nu ne am muta fara a avea macar unul din noi un serviciu acolo, sotul lucreaza in domrniul IT si a trimis cv ul unei firme mai mari de la cluj si l au sunat sa l cheme la interviu si acum asteptam cu sufletul la gura un alt telefon tot de acolo, in fine....facem planuri peste planuri zilnic si nu stim cum sa facem sa ne iasa bine
Voi cum sunteti bine??Am citit un pic si din urma, am vazut ca nu s a vazut asa tare la cantar ca au trecut Pastele. La mine nu stiu cum e ca nu mi merge cantarul, dieta am reinceput o si azi am carbo
O zi super va doresc

Buna, Anitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Mi-a fost dor de tine..... Si de pachetele de la tine, nici nu mai vorbesc.....
Mult succes sotului tau la interviu si te mai asteptam oricand ai tu timp!
Pupici!
__________________
diadora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]