View Single Post
  #2843 (permalink)  
Vechi 12 nov 2012, 14:02:12
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
Incognito , nu tin o dieta anume,incerc sa evit prajelile , pastele fainoase ,dulciurile si sa fac sport ...........e mai greu acum dupa ce am renuntat u an la asta.........dar imi revin incet,incet..........ptr ca anul trecut trecut faceam aproape zilnic 1 ora de exercitii si ajunsesem la 67.4 kg ...........sper sa ajung din nou acolo si apoi la 60 ...........
Deci esti cam ca mine. SI eu am renuntat la miscare si mancat sanatos si am pus ceva..acum am revenit si sper sa slabesc.Mult Succes. Ce spot faci?
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Ce fete sportive avem noi aici...bravo.....eu nu ma pot lauda deloc la capitolul ala.....



A venit asistenta si mi - a luat sange pt prolactina,tensiune,tempertura..totol ok....mi- a mai pus o perfuzie...a zis ca e o combinatie de 2 saruri si minerale de care are nevoie corpul si pe care le- am pierdut atatea zile cat am stat pe wc....
Sper sa isa bine analizele. Pup.

Fetele voi , cele care intrati zilnic pe site..stiti de ce nu se mai modereaza alimentele adaugate ? AM adaugat 7 alimente si inca sunt in moderare.
Amobersvat si ca lipsesc si povestile de succes pe 2012, (pe langa concursuri)sau ma insel?
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat