Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #289 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 11:17:32
rozeta's Avatar
rozeta rozeta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 73
Date: 152cm, 85kg
Mesaje: 263
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 54 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Se pare ca e totusi o scadere la cantar!M-am cantarit si ieri si azi si e la fel,deci trec noua valoare!87.7!
Sper ca voi fetelor sunteti cumintele si daca mergeti la"floricele sau floricei"sarbatoriti;si daca nu sunteti cumintele sa recuperati saptamana ce vine.
Eu sunt suparata foarte rau...am avut iar ghinion iar:sotul meu nu a primit banii pentru care a lucrat 2 luni...si deci nu o sa vina acasa de Paste...E primul Paste fara el...
M-am saturat de atatea greutati si obstacole...Parca tot e impotriva noastra..Parca am dat cu pietre in Dumnezeu...nu stiu ce se intampla...
Cumva...o sa trecem si peste asta...dar se aduna toate...si e presiunea tot mai mare...UFFF!Deci adio hainute noi ca nu sunt bani momentan...
Si gata...m-am plans destul...
Azi meniu de voie sa curat frigiderul de chestii anti post si de maine o sa pot fi cumintica...Poate asa se mai schimba si norocul nostru...
Sa aveti o zi superba si LA multi ani sarbatoritilor!
Buna AnDrAdAxl.Imi pare rau ca esti suparata,ca nu vine sotul tau acasa,dar daca vrei sa realizezi ceva important pt amandoi si copilul vostru.aceasta se face si cu multe renuntari .Asa a fost de cand e lumea,realizarile mai mari au venit in urma unor renuntari mici. In rest iti urez cat mai multe kg. minus si un Paste Fericit cu copilul tau.
rozeta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1535 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1018 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]