Subiect: Jurnal Ocsanel
View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 06 apr 2012, 09:58:41
ocsanel's Avatar
ocsanel ocsanel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: zurich, Switzerland
Vârsta: 46
Dieta: principiile montignac, mincam sanatos
Date: 155cm, 84.3kg
Mesaje: 595
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Smile Re: Jurnal Ocsanel

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Ceau scumpa, sigur, mereu e bine sa fim una langa alta, asa vom stii sigur ca "unde-s doi puterea creste si dusmanul nu sporeste" E bine in casuta ta... dupa cum am vazut se gateste... cum sa nu intram... da-de primim si noi umpic din pestisor



Cum a iesit? A fost gustos presupun... Si eu am facut crap odata... si o data. Pentru ca a doua oara nu am mai gatit... multa munca, a fost la cuptor, dar nu a fost conform asteptarilor... mi se pare un peste cam "puturos" Dar parintii mei il adora, fiecare cu gusturile lui, eu si asa sunt pe butuci cu carnita

Te pup de o seara frumoasa si linistita, sa visezi si tu frumos scumpa
Buna Rallara, pestele a fost bun dar spre seara am avut ceva indigestie si nu prea am putut sa maninc, am bagat ceva ca sa adaug la calorii dar totul avea gust de peste yahhhh. Am facut pestele asta de mai multe ori dar nu am avut asa senzatii, asta e cel mai ieftin si a fost preferatul Miei pina la 2.5 ani, acum il maninc doar eu
__________________
Jurnal Ocsanel
ocsanel, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1958 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1441 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 667 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]