View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 16:30:37
UluceanuAnaMaria's Avatar
UluceanuAnaMaria UluceanuAnaMaria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Personalizata
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 761
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sa slabim impreuna...

Citat:
Anterior postat de roxy04 Vezi mesajul
eu incerc sa beau ceai de urzici....am inteles ca e foarte bun pt mai multe chesti si te ajuta sa elimini toxinele...ceai verde am vrut sa cumpar dar vanzatoarea mi-a spus ca este rau la gust si am renuntat...dar poate o sa ma obisnuiesc cu acel gust...ms mooolt o sa incerc
Sunt fericita sa te ajut Cum spunea si Anca, ai putea sa indulcesti putin gustul cu cativa stropi de suc de lamaie Si poti substitui zaharul cu mierea care este muult mai sanatoasa. Eu beau uneori si ceaiul negru care are multa cofeina in el si care e recomandat celor care vor sa renunte la cafea Mi se pare mai agreabil la gust decat cel verde.. amandoua-s bune Cred ca si cel de urzica e bun. In general, ceaiul, de oricare fel, e sanatos
UluceanuAnaMaria, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
UluceanuAnaMaria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat