View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 09 iun 2010, 21:56:51
celestina's Avatar
celestina celestina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mai 2010
Locaţie: arges, Romania
Vârsta: 42
Dieta: momentan Scardsale
Date: 163cm, 66kg
Mesaje: 143
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina

ZIUA 3
Mic dejun-4 triunghiuri cu branza topita, 4 felii de parizer de pui
gustare - 1 mar
pranz- conserva de peste in suc de rosii-125 g, iaurt degresat-125, paine graham-50 grame, 3 pătraţele de ciocolata-ăsta a fost păcatul meu pe ziua de azi
cina- supa de pui, 50 5 carne fiarta de pui, salata cu laptuci,o rosie, 2 castraveti, 70 g branza si un ou fier, plus 50 g paine.

45 minute mers pe jos
si 20 minute alergat- de data asta am dat vreo 8 ture de stadion..n am reusit sa alerg continuu, am facut mai multe pauze,,,insa am fost sa alerg

In plus, faptul ca n-am mai devorat frigiderul seara e ceva nou. Am observat ca daca pap mai des, nu mai ajung acasa infometata. Si nici nu mai simt soricei in stomac. Pupici fetelor. Spor la sbalit si voua. Sper sa vad si eu ceva rezultate...m+as multumi ca dupa o saptamana sa dau jos si cateav sute de grame,,,O sa va tin la curent. Pupici la toate slabutele, actuale si viitoare
celestina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1802 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1285 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1028 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]